Torbieli jajników - bioenergoterapia

 

Pani Barbara P. , lat 50 liczyła na to, że medycyna naturalna pomoże jej pozbyć się torbieli na jajniku. Od wielu lat leczyła się w poradni ginekologicznej na torbielowatość jajników. Hormonoterapia, niestety, nie przyniosła poprawy. Ze względu na wiek i zagrożenie powstania nowotworu lekarz namawiał Panią P. na operację. 

Pacjentka już wcześniej korzystała z mojej pomocy, więc zdecydowała się na bioenergoterapię. Zgłosiła się do mojego gabinetu na początku maja 2010. Kiedy przyszła na pierwszą wizytę, skarżyła się na dokuczliwy ból po lewej stronie podbrzusza i krwawienia poza cyklem. Bardzo martwiła się tym, co powiedział lekarz, i bała się operacji. Najświeższe USG, zrobione w marcu 2010, wykazało torbiel o średnicy 51mm w rzucie lewego jajnika.

Zabiegi bioterapii bardzo szybko przyniosły poprawę – już po trzecim ustąpiły krwawienia i bóle podbrzusza. Po szóstej wizycie Pani Barbara poszła na kolejne badanie USG. Powiedziała mi później, że nie liczyła na to, że torbiel zniknie w tak krótkim czasie. A jednak tak się stało – opis USG z 24 maja 2010 brzmiał: „w rzucie przydatków zmian guzowatych i torbielowatych nie uwidoczniłem”.

Ku zaskoczeniu lekarza i radości Pani Barbary torbiel zniknęła i operacja nie była już potrzebna
torbiel na jajniku 

 

 
 
Bioenergoterapia, terapia manualna kręgosłupa, rwa kulszowa, bóle korzonków, naturalne metody medycyna naturalna, medycyna chińska, naturalne sposoby leczenia, medycyna niekonwencjonalna