Arytmia

 I. Irena Z. zwróciła się do bioenergoterapeuty z następującymi dolegliwościami:

  • zaburzenia rytmu serca (zob. arytmia)
  • zmiany w kręgach szyjnych i lędźwiowych (zob. kręgosłup)
  • drętwienie kończyn górnych i dolnych
  • migrena - bóle silne i częste z torsjami i biegunkami
  • lęki i niepokoje
  • zaburzenia snu (zob. bezsenność)

Pani Irena tak opisała swoje samopoczucie przed rozpoczęciem zabiegów:

Bóle kręgosłupa uniemożliwiały większą aktywność, często występowały bardzo silne bóle w okolicach lędźwiowych oraz ardzo silne bóle głowy – po kilka razy w miesiącu. Byłam słaba, co wpływało na mój stan psychiczny. Nie wiedziałam co robić skoro nawet zabiegi w sanatorium nie pomagały.

Z relacji po zabiegach:

Rok temu podjęłam kurację u p. Ostrogskiego. Byłam na 6 seansach – każdy poprawiał moje samopoczucie. Stałam się sprawniejsza, czynności które dawniej sprawiały ból, teraz stały się prostymi. Bóle głowy, na które nie pomagały żadne środki ustąpiły prawie całkowicie (w ciągu roku tylko 2 razy miałam migrenę). Poczułam się silniejsza. Dużo lepiej spałam. Mogę cały dzień nie odpoczywać i nie czuję zmęczenia ani bólu kręgosłupa.

Rok po pierwszej kuracji był dla mnie wyjątkowo stresujący i poczułam się trochę gorzej, dlatego postanowiłam poddać się drugiej kuracji. Już po 3 zabiegu poczułam się znacznie lepiej. Bóle głowy są bardzo małe – wystarczy zwykła tabletka przeciwbólowa i przechodzą.
Przed rozpoczęciem kuracji miałam kilkugodzinny atak skurczów serca. Byłam na EKG i USG serca – było podejrzenie małego zawału. Zabiegi bardzo uspokoiły mi serce.
Drętwienie kończyn jest coraz rzadsze. Ogólne samopoczucie znacznie się poprawiło. Coraz rzadziej występują lęki. Mam nadzieję, że cykl 6 zabiegów pozwoli mi znów sprawnie funkcjonować.

 
 

II. U Pana Romana R., lat 68, emerytowanego lekarza zdiagnozowano

  • znaczny stopień zwyrodnienia mięśnia sercowego (zob. miażdżycą) z wtórną niedomykalnością zastawki dwudzielnej serca
  • oraz narastającą arytmią serca

Chory był leczony szpitalnie a później ambulatoryjnie.

Pan Roman twierdzi, że przed zabiegami odczuwał

znaczne osłabienie i ciągły przyrost wagi ciała – bez względu na stosowaną dietę. Na tę wagę składały się obrzęki wątroby, brzucha i kończyn dolnych.

Z relacji po zabiegach:

Po pierwszej wizycie nie odczuwałem żadnej poprawy, jedynie byłem pełen wiary w sens prowadzonej terapii. Po kolejnych seansach nastąpiła stabilizacja pracy serca (nie całkowita), znaczne zmniejszenie się wielkości wątroby, systematyczne spadki na wadze z 83 do 79,5 kg, a co za tym idzie ustępowanie obrzęków kończyn i wzdęcia brzucha. Po zabiegach zaczęły zanikać brodawki skórne na piersiach i szyi. Skorzystałem już z 8 zabiegów, terapii jeszcze nie zakończyłem a samopoczucie mam bardzo dobre. Byłem u kardiologa po 8 seansach, który stwierdził, na podstawie mojego badania i zapisu EKG znaczną poprawę w pracy układu krążenia.

 

 
 
Bioenergoterapia i terapia manualna kręgosłupa Medycyna naturalna, medycyna chińska, naturalne terapie, terapia manualna kręgosłupa, bioenergoterapia,ziołolecznictwo